Monday, 23 February 2015

Vichy Normaderm : Micellar Solution 3 in 1.Woda micelarna Vichy Normaderm 3 w 1 należała do moich ulubionych wód micelarnych. Niestety nie kupowałam jej regularnie, ponieważ jej cena jest dość wysoka (jak to bywa z kosmetykami Vichy).
Vichy Normaderm  Micellar Solution 3 in 1
 Woda pochodzi z mojej ulubionej serii kosmetyków - Vichy Normaderm. Jak wiadomo jest to seria do cery trądzikowej, tlustej. Czyli taka jak mam ja.

Od producenta dowiadujemy sie, że woda micelarna Vichy Normader 3 w 1 jest przeznaczona do skóry wrażliwej ze skłonnością do niedoskonałości. Ma za zadnie oczyścić skórę, usunąć makijaż i ukoić skórę.

Woda dobrze sobie radzi ze zmyciem makijażu. Troche gorzej sobie radzi ze zmyciem wodoodpornego tuszu do rzęs, ale takiego używam rzadko. Muszę też użyć więcej wacików do zmycia podkładu długotrwałego (np. Mac Prolongwear). Bardzo lubię używać tej wody jako toniku do twarzy. Większość toników do cery tłustej czy trądzikowej zawiera w składzie alkohol. Tutaj go nie ma i woda nie ściąga mojej skóry. Ale ponieważ jest to seria Normaderm, wiem że działa też antybakteryjnie.
Cera jest odświeżona i gotowa na przyjęcie kremu.

Zużyłam kilka butelek tej wody. Nie wykluczam ponownego zakupu w przyszłości.
Znalazłam jednak tańszy odpowiednik tej wody, o którym pisałam TUTAJ, i na razie będę się trzymać tańszej wersji, która jest równie dobra jak woda micelarna Vichy, a Garnier nawet lepiej sobie radzi ze zmyciem długotrwałego podkładu.

4 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...