Wednesday, 18 March 2015

Mac : Mineralize Glass "Modern Romance".

Mac  Mineralize Glass "Modern Romance"

Do zakupu błyszczyka z serii Mineralize skusiłam się po pozytywnych odczuciach w stosunku do pomadek Mineralize Rich. O jednej z nich pisałam tutaj (klik) . Bardzo byłam ciekawa, czy błyszczyki z tej serii okażą się równie fajne jak pomadki. Ponieważ nie potrafiłam się zdecydować na jeden kolor błyszczyka, wybrałam dwa. Dzisiaj chcę Wam pokazać jeden z nich, a mianowicie Modern Romance.
Mac  Mineralize Glass "Modern Romance"

Modern Romace jest opisany jako " Średni odcień chłodnej róży z przyszronieniem ". Co wg mnie jest bardzo trafnym opisem koloru. Twarzowy chłodny róż z migoczącym srebrnym pyłkiem. Co do kwestii estetycznej, to tak jak pomadki z tej serii, opakowania błyszczyków mają swój odmienny od innych błyszczyków Mac wygląd. Typowy design dla produktów Mineralize.. Przyjemny i estetyczny. Aplikator jest zakończony spłaszczona z obu stron gąbeczką. Błyszczyk przyjemnie pachnie budyniem waniliowym (śmietankowym?). Konsystencja błyszczyka jest gęsta, ale błyszczyk nie klei się. Jest to miła odmiana od wszelkich Lipglassow , Plushglassow, Lustreglassow itepe itede. 

Mac Mineralize Glass "Modern Romance"

Efekt na ustach jest delikatny. Kolor ust jest ładnie podkreślony. Usta ładnie lśnią. Nic się poza kontur ust nie wylewa. Drobinki są na ustach niewyczuwalne i widoczne jedynie z bliska. Zresztą są naprawde maluśkie, jak pyłek, więc w niczym nie przeszkadzają, a ładnie odbijają światło. Trwałość nie jest ani kiepska, ani wyśmienita. Zadowalająca.  Błyszczyk bardzo dobrze radzi sobie z pielęgnacja ust. Usta są świetnie odżywione i nawilżone.  Błyszczyk jest rewelacyjnie komfortowy w noszeniu. W ogóle go nie czuć na ustach. Jest lekki, przyjemny, jak balsam otula usta. Rewelacja!  Dla mnie błyszczyk jest zupełnie bez wad! Ładne opakowanie, smakowity zapach, cudne kolory do wyboru, piękny efekt na ustach, błyszczyk się nie klei, jest przyjemny w noszeniu, łatwy w aplikacji, oraz jest świetnym produktem pielęgnacyjnym. 

Do wybory mamy kilkanaście odcieni błyszczyka z regularnej sprzedaży, jednak pojawiają się również limitowane odcienie (np w kolekcji Lightness Of Being). Także jest w czym wybierać! Jeśli nie jesteście fankami klejących sie na ustach błyszczyków, to polecam Wam wypróbować błyszczyki mineralne Mac. Są zdecydowanie warte swojej ceny!

Błyszczyk 6ml kosztuje £19.

6 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...