Tuesday, 26 April 2016

Mac : Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You.

Paletka cieni Eye Z You (bardzo podoba mi się ta gra słowna) pochodzi z limitowanej kolekcji Zac Posen dla Mac. Kolorystyka opakowań produktów kolekcji jest utrzymana w szarościach ze złotymi akcentami. Cienie oryginalnie zapakowane były w kartonik. Opakowanie jest kwadratowe, zawiera w śrdoku lusterko, 6 cieni oraz mały pędzelek. 
Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
 Mac tak opisuje kolekcję Zac Posen :
"Zac Posen od 13 lat olśniewa kobiety nowoczesnymi acz ponadczasowymi projektami prezentowanymi na pokazach mody i czerwonym dywanie. Teraz nadszedł czas, aby ten nowojorski projektant przedstawił swoją debiutancką kolekcję kolorowych kosmetyków opracowaną dla M•A•C, opatrując ją typowymi dla siebie odważnymi i szokującymi połączeniami kolorystycznymi. Kosmetyki do twarzy dostępne są w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu ozdobionym logo projektanta, odzwierciedlającym każdy detal, który Posen uwielbia w kobietach."
Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
A tak paletkę cieni Eye Z You :
"Wyjątkowa paletka sześciu cieni do powiek od Phloof! w kolorze musującego szampana po oszroniony szary Beyond Gorgeous i perłowo liliowy Performance Art. Pudrowe cienie z dużą ilością pigmentu. Pozwalają na równomierną aplikację i dobrze stapiają się ze skórą. Dostępne w szarym opakowaniu opatrzonym złotym logo projektanta."
Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
Opakowanie zawiera zestaw 6 cieni:
  1. Cozy Grey- chłodny beżowo szary mat
  2. Performance Art (VXP) - perłowy różo szary beż, jaśniejszy od Satin Taupe i badziej różowy
  3. Palatable (S) - neutralna średnia szarość o wykończeniu "frost"
  4. Phloof! (F) - chłodny zmrożony jasny różowy beż
  5. After Dusk (VXP) - perłowy średni róż o śliwkowych tonach
  6. Mauve Over (VXP) perłowy chłodny ciemny śliwkowy fiolet
    Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
Jeśli chodzi o zawarte w paletce odcienie, to są one naprawdę świetnie dobrane. Mamy tutaj cień rozświetlający Phloof!, cienie do nakładania na całą powiekę oraz do przyciemniania zewnętrznego kącika oka - Palatabe i Mauve Over. Jest również matowy jasny beż Cozy Grey, który może mieć wiele zastosowań - rozcieranie innych cieni, baza pod pozostałe cienie czy wykonanie delikatnego matowego makijażu oka. 
Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
Paletka cieni jest bardzo uniwersalna, zawiera wszystko czego potrzebuję do wykonania makijażu oka cieniami i nie muszę sięgać dodatkowo po coś innego. Dzięki temu zabrałam ją ze sobą na wyjazd do Polski i nie miałam potrzeby zabierać dodatkowych cieni. Miałam wszystko w tej paletce. Paletką byłam w stanie wykonać różne makijaże. Tutaj wystarczyło uruchomić wyobraźnię. Super!
Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
Konsystencja wszystkich cieni jest podobna. Jedynie cień Cozy Grey jest matowy, a przez to bardziej suchy niż pozostałe 5 odcieni. Pigmentacji cieni nie mam nic do zarzucenia. Cienie łatwo się nabierają na pędzelek, nie osypują, i ładnie rozprowadzają na powiece bez prześwitów. Trwałość cieni na bazie pod cienie Mac lub Urban Decay jest całodniowa, aż do demakijażu. Cienie na powiece nie bledną i nie zlewają ze sobą w ciągu dnia.
Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
 Żadna ze mnie makeup artist, ale cieniami naprawdę łatwo się pracuje. 
Mac Zac Posen Eye Shadow x 6 ♥ Eye Z You
Jestem ogromnie zadowolona z tej paletki. Już dawno nie miałam zestawu cieni, w którym tak fajnie są dobrane odcienie.  Szkoda, że to limitowanka, z chęcią widziałabym Perfrmance Art oraz After Dusk u siebie w standardowej pojemności na stałe;)
 
Jak się Wam podoba?

8 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...